נשירה מוגברת? התקרחות או הידללות השיער? שיער דק וחסר חיוניות?

כיום, מוצעים במרפאתנו מגוון טיפולי שיער טבעיים שאינם פולשניים ללא שום כאב.

במרפאה מתבצעים טיפולי שיער כגון Meso, טיפולי PRP והטיפול המתקדם בעולם I-PRF בהם מבוצע שימוש בפסלמה טהורה - הפלסמה עשירה בטסיות דם ומכילה ריכוז גבוה של טסיות המופרדות מהדם המלא. הטסיות מכילות מספר גבוה של חלבוני גורמי גדילה בעלי יכולת ריפוי/צמיחה יוצאת דופן, לכן, הטיפול בפלסמה נחשב ככלי רב עוצמה לטיפולי הצערת העור וצמיחת שיער.
הטיפול בנשירת שיער בפלסמה מראה בעקביות תוצאות מבטיחות ועל כן מוצע ללקוחות שלנו על מנת להחזיר את השיער השופע והביטחון העצמי שלהם.

הטיפול מתאים ללקוחות לפני ואחרי השתלת שיער וכן למי שאינו מבצע השתלת שיער, נשים וגברים כאחד, לחיזוק זקיקי השיער החלשים ועיבוי שיער הקרקפת.

מחקרים הוכיחו שטיפול בפלסמה עשירה בתאי גזע וגורמי גדילה עוזר לחיזוק והתעוררות זקיקי השיער, עיבוי השיער וריפוי רקמות בקרקפת, אשר משפרים משמעותית את מראה השיער של המטופלים.

טיפולי השיער מבוצעים בטכניקה מיוחדת ע"י הרופאים, על מנת להעניק טיפול איכותי במינימום כאב, הטיפול הינו 100% טבעי, ובו נלקחת דגימת דם המטופל אשר עוברת סינון בצנטריפוגה יחודית, שאיבת החומר הנחוץ - הלא הוא הפלסמה הטהורה, והזרקתה בקרקפת המטופל, בנקודות בהן נרצה למלא את  השיער.



 

גורמי הגדילה המשתחררים על ידי טסיות הדם יכולים לגרום להתרבות וחיזוק של תאי זקיקי שיער, לקדם את התחדשות כלי הדם ושיפור אספקת הדם סביב זקיקי השערה, להאריך את מחזור צמיחת השיער, בנוסף לטיפול יש אפקט אנטי-אפופטוטי.

טיפול I-PRF לנשירת שיער הוא טיפול לא כירורגי. הפתרון הוא הזרקה לאזורי היעד. לאחר ההזרקה לשכבת העור, גורמי הגדילה ימריצו את צמיחת השיער, יחזקו את זרימת החומרים המזינים את הזקיקים, יאטו את תהליך נשירת השיער וישפרו את הבריאות הכללית של הקרקפת.

טיפול I-PRF חשף תוצאות חיוביות על צמיחת שיער במספר רב של ניסויים קליניים, התוצאות מבטיחות ומראות כי I-PRF יכול לעורר משמעותית את צמיחת השיער ולהגדיל את עובי השיער.

בהתאם למצב העכשווי של המטופל ולתוצאות הרצויות שלו, הרופא יתאים תוכנית טיפול כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

באופן כללי, רוב האנשים יבחינו בשיפור גלוי 3-6 שבועות לאחר טיפול ראשון ובשיפור משמעותי 8-12 שבועות לאחר הטיפול השני. התוצאה עשויה להשתנות בין כל מטופל ותלויה בחומרת נשירת השיער של האדם. לרוב מומלצים 4 טיפולים (בהפרש של 6-9 שבועות).

המלצות לאחר טיפול:

 • אין להשתמש בקומפרסים של קרח על הקרקפת
 • אין להרטיב את השיער, לחפוף את השיער או להשתמש בשש השעות לאחר טיפול בכל תכשיר שיער מכל סוג שהוא-שמפו, קרם, גל, ווקס.
 • אין לבצע פעילות גופנית מאומצת כ-יומיים לאחר טיפול ה i-prf 
 • הימנע/י מאור שמש אינטנסיבי או שהייה במקומות חמימים ולחים
 • אין לצבוע את השיער ב3- ימים לאחר הטיפול
 • אין להשתמש בתרופה מינוקסי בשלושת הימים הקרובים
 • אין להחליק את השיער בפן
 • אין ליטול תרופות אנטי דלקתיות בשבוע לאחר טיפול ה i-prf בכל מקרה של ספק חשוב לציין שאלה המלצות כלליות לאחר טיפול ה i-prf


 


לפני ואחרי



שאלות תשובות

1האם יש צורך לחזור על טיפול iPRF?
מפגשי טיפול מתקיימים לרוב כל חודשיים, תלוי במצב המטופל ובפרוקטול הטיפול שנקבע על ידי הרופא המטפל למשך 4 מפגשים סה"כ ולאחר מכן תחזוק כל חצי שנה-שנה. 
2כמה זמן יחזיקו התוצאות?
תוצאות הטיפול ב-iPRF משתנות, אך ברוב המקרים הן נמשכות עד 18 חודשים, ובמקרים מסוימים עד שנתיים. מומלץ לחזור על טיפול כל 6-12 חודשים על מנת לשמור על תוצאותיו.
3 האם זה יעזור לנשירת שיער כרונית?
התקרחות אנדרוגנטית (AGA) היא הסיבה השכיחה ביותר לנשירת שיער כרונית, משפיע על גברים ונשים כאחד. אצל נשים, נשירת שיער מתרחשת בדרך כלל על כל הקרקפת. אצל גברים, נשירת שיער מתחילה בדרך כלל לאורך הקו המוביל הקדמי (קו שיער נסוג) או החלק העליון של הקרקפת. במקרה של AGA, שיער השורשים יתכווצו וימותו, עקב חוסר במחזור ותזונה לא מספקת. טיפול IPRF מסייע לצמיחת שיער על ידי הגדלת אספקת הדם לשורשי השיער.
4האם טיפול iPRF מתאים לכולם?
אם אתה מושפע מאחד מהמצבים הרפואיים הבאים, אתה לא צריך לעבור טיפול iPRF: הריון או הנקה כל מחלה המשפיעה באופן משמעותי על תפקוד הטסיות יציבות המודינמית *אֶלַח הַדָם זיהומים חריפים או כרוניים
5באילו סיכונים כרוך טיפול iPRF?
טיפול IPRF בטוח מאוד מכיוון שהטיפול מבוסס על תאי הדם של המוטפל/ת, ללא תוספת חומרים כימיים, כך שהסיכון לתופעות לוואי הוא נמוך ביותר, ייתכן ותהיה אי נוחות מינימלית במהלך הליך זה, אך הטיפול סביל ומבוצע על ידי רופאים מיומנים.
6מתי אוכל לצפות לתוֹצָאָה?
התוצאות עשויות להימשך בין מספר שבועות למספר חודשים עד להופעת התוצאות הסופיות. השינוי לוקח זמן רב, מכיוון שהשיער צריך לצמוח בחזרה. ניתןלראות שינויים תוך ימים אשר עשויים להימשך לחודשים, כמות ורמת גורמי הגדילה משתנה, בהתאם לזאת מספר ואיכות טסיות הדם.


מוזמנים להגיע לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות, עם רופא מוסמך


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.