טיפול רדיאס


 

טיפול ברדיאס נותן לנו אפקט משולש - מילוי, הרמה ושיפור מרקם העור. רדיאס הינו חומר מילוי ייחודי על בסיס קלציום הידרוקסיל אפטיט.

החומר נמצא באופן טבעי ברקמות שונות בגוף, ולכן בדומה לחומצה היאלורונית ,נחשב לחומר טבעי לחלוטין.

מעבר להופעת קמטים וקמטוטים, איכות העור משתנה ככל שאנו מתבגרים, וזאת היות ועורנו מאבד בהדרגה שני מרכיבים חשובים המייצרים חוזק ואלסטיות - קולגן ואלסטין. 
כתוצאה מכך פוסקת פעילות חידוש התאים והעור מפסיק לחדש את עצמו ואז מתחילים להיראות סימני ההזדקנות. רדיאס נוצר כדי לתת מענה לתופעה זו.

הודות לחידוש הקולגן והאלסטין באזור המוזרק, נוצר עור מוצק, בריא וחזק בעל מראה טבעי וצעיר יותר.
 

בנוסף, רדיאס נלחם בגורמים להזדקנות העור -

מורכב משילוב ייחודי של סידן המצוי בג'ל מימי, כשהחומר מוזרק נראה מיד אפקט של מילוי ותיקון ובהמשך מתחיל הגוף לייצר בעצמו קולגן ואלסטין, המשפר את מרקם העור לטווח ארוך.

במרפאה אנו משתמשים בשני סוגי מזרקי רדיאס - 

 1. רדיאס מדולל- ללא לידוקאין אשר משפר את איכות העור, גורם למיצוק הפנים
 2. רדיאס לפיסול- עם לידוקאין שנקרא רדיאס פלוס

רדיאס לפיסול המכיל לידוקאין - חומר מאלחש, המאפשר טיפול נעים יותר.
הטיפול ברדיאס מהיר והתוצאות נראות לעין מיד בתום הטיפול!

תוצאה סופית ניתן לראות לאחר כ-3 חודשים. 

ניתן להשתמש ברדיאס להחלקת קמטים, למילוי נפחים באזורים שהתדלדלו, לשיפור המרקם והאלסטיות הטבעית של העור, ולהעלמה או טשטוש של קמטים.
בפיסול פנים, ניתן להשתמש ברדיאס למשל על מנת:

 • להעלים קמטים וקמטוטים מסביב לאזור הפה
 • למלא את השפתיים ולשנות את הזווית הטבעית שלהן, אם השפתיים שלך נמשכות מטה
 • למלא נפח בלחיים ולהעלים קמטים
 • להעלים קמטים באזור המצח או סביב העיניים
 • להדק ולמלא את קו הלסת ואת החלק העליון של הצוואר

 

היתרון החשוב של רדיאס על פני חומצה היאלרונית

כמו החומצה ההיאלורונית, גם הרדיאס בשל היותו חומר אורגני, נספג באופן טבעי בגוף לאחר זמן ועל כן, בדיוק כמו בטיפולים בחומצה היאלרונית (עליהם יש לחזור כל שלושה עד שישה חודשים), גם הטיפולים ברדיאס לא מחזיקים לנצח, ויש לחזור עליהם, בניגוד לניתוח מתיחת פנים.

רק שהרדיאס, שלא כמו הטיפולים בחומצה היאלרונית, מעודד את העור באופן טבעי לייצר יותר סיבי קולגן ועל כן תוצאות הליכי העיצוב והפיסול של הפנים באמצעות רדיאס לא רק נשמרים ליותר זמן אלא גם הולכים ומשתפרים לאורך החודשים הראשונים שלאחר הטיפול.

בסופו של יום, אם הזרקות של חומצה היאלורונית יש לבצע אחת לשישה חודשים על מנת לשמור על המראה הצעיר והרענן – טיפולי פנים באמצעות רדיאס שומרים על המראה שלאחר ההליך למשך שנה עד 18 חודשים.

כפי הנאמר, התוצאה בשימוש ברדיאס לעור הפנים מגיעה לשיאה כ-3 חודשים לאחר הטיפול.לפני ואחרישאלות ותשובות

1מהו רדיאס?
רדיאס הוא חומר מילוי, השייך לקבוצת חומרי המילוי המתפרקים. תרכובת הרדיאס מכילה אך ורק מרכיבים טבעיים – כאשר החשוב ביניהם הוא הקלציום. ברגע שהוא מוזרק, לא בלבד שהוא מוסיף נפח באופן מיידי, אלא שלאורך זמן, החומר מתחיל לעודד ולזרז את ייצור הקולגן הטבעי של הגוף – הודות לכך העור מחדש את המוצקות והגמישות האופיינים לעור צעיר, וכך היופי הטבעי שלך פורח שוב.
2האם רדיאס נבדק ואושר?
אכן כן, רדיאס קיבל את אישור הCE - תו התקן של האיחוד האירופאי המאשר איכות ובטיחות המוצר בשנת 2003. בשנת 2006 אושר על ה-FDA האמריקאי ובנוסף, מאושר ע"י משרד הבריאות בישראל.
3למי מתאים הטיפול?
הטיפול מתאים לגברים ונשים כאחד, המעוניינים לטפל בקמטים עמוקים למילוי קמטים עמוקים ולמתיחה והרמת עור הפנים והצוואר שצנח כלפי מטה. ישנן מס’ הגבלות רפואיות לטיפול, בעיקר מחלות עור ושימוש בתרופות מסוימות – התאמה לטיפול תתבצע בפגישת הייעוץ עם הרופא המטפל. בנוסף, רדיאס הוא חומר סמיך, ולכן לבעלי עור דק יחסית מומלצות שיטות אחרות של מילוי קמטים ובהן הזרקת חומצה היאלרונית. בהתאם לצרכים הייחודים שלך ובהתאמה לתווי פנייך ומצב עורך, רדיאס יסייע למלא, למתוח ולהרים באופן נקודתי אזורים שונים בפנייך, או להשיג אפקט של מתיחת פנים כוללת, עם השפעות ארוכות טווח.
4כיצד מתבצע הטיפול?
הרופא המטפל יסביר לך את אפשרויות הטיפול ויתאים את הטיפול הנכון ביותר עבורך. על פי רוב, טיפול אחד לוקח כ- 30 דקות. ההשפעה נראית לעין מיד לאחר ההזרקה. לאחר הטיפול, סביר שתהיה הרגשה של החומר לזמן קצר. לאחר מכן, החומר מתמזג לחלוטין בעורך ולא ניתן לחוש אותו יותר.
5תוצאות ומשך ההשפעה
התוצאות אינדיבידואליות ותלויות בגיל, סוג העור, אורח החיים, חילוף החומרים וכמובן באזור המטופל. השפעות הטיפול נמשכות עד לשנתיים עבור רוב המטופלים. גם לאחר שיורדת השפעת הרדיאס (הסידן נספג כולו בפנים), עדיין ישנו הבדל בין מי שעבר הזרקת רדיאס למילוי קמטים לבין מי שלא, וכמו כן ניתן לחדש את הטיפול.


מוזמנים להגיע לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות, עם רופא מוסמך


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.