פרופילו


 

"בוסט של בריאות לעורך המעניק עור זוהר וצעיר"

Profhilo הוא טיפול הזרקה מבוסס חומצה היאלורונית המשלב את היתרונות של חומר מילוי, סקין בוסטר מעודדי עור ומזותרפיה. הוא משמש בעיקר לחיזוק ומיצוק העור, כמו גם לטיפול ברפיון העור, תיקון מרקם עור לא אחיד ומחוספס והפחתת קווים עדינים וקמטים.

זהו אחד הטיפולים הפופולריים ביותר שלנו. עד כה נותן לא פחות מתוצאות מופלאות ומטופלים נרגשים.

הטיפול המלא מורכב מ-2 מפגשים בהפרש של 4 שבועות, ולאחר מכן פגישת תחזוקה רבעונית על מנת להבטיח תוצאות מיטביות ואריכות ימים על ידי ייצור מתמשך של קולגן ואלסטין.
לפני ואחרישאלות תשובות

1מה מייחד את Profhilo?
שלא כמו כל מוצר אחר להזרקה, Profhilo מציג 5 תכונות חיוניות. 1)ריכוז גבוה של HA: הוא חדשני בשל הרכבו שכן יש לו את אחד הריכוזים הגבוהים ביותר של חומצה היאלורונית בשוק - 64 מ"ג / 2 מ"ל. 2)טכניקת הזרקה: יש צורך ב-5 זריקות בלבד לכל צד, מפוזרות על השליש האמצעי והתחתון של הפנים 3)תואם ביולוגי: בשל היותו מורכב מחומצה היאלורונית טהורה ביותר המיוצרת על ידי תסיסה ביולוגית 4)תופעות לוואי וסיכונים מופחתים: נובע מאיכות גבוהה והיעדר תוספים. 5)אפקטיביות: הודות לטכנולוגיה המוגנת בפטנט היא יעילה מאוד. זהו חומר ההזרקה המיוצב הראשון ללא BDDE המבוסס על HA.
2האם Profhilo מתאים לי?
למרות שהשימוש המיועד של Profhilo הוא שיפוץ רקמות ושיפור ברפיון העור (שנפוצה למדי בגילאים בוגרים יותר), אנו ממליצים עליו בחום גם לגילאים צעירים, זאת בשל היתרונות הדינמיים שלו, שיפור איכות העור ושמירה על מראה צעיר טבעי. ב-במרפאת ביו-קר טיפלנו במספר גבוה של מטופלים, הן גברים והן נשים בגילאי 25 עד 60, והתוצאות המדהימות שמבחינים בכל המקרים גורמות לנו להאמין בשימוש הרב-תכליתי שלו.
3האם Profhilo עדיף על חומרי מילוי אחרים?
Profhilo אינו ממריץ עור ואינו חומר מילוי עורי. הוא משלב את אפקט השיפוץ וההרמה של מילוי עורי עם שיפור במרקם, הלחות והבהירות שהוא מעניק לעור, מה שהופך אותו לטיפול היברידי. הודות לטכנולוגיה הייחודית שלו, הוא משפץ את העור, והופך אותו לגמיש יותר. הוא גם ממריץ ייצור של 4 סוגי קולגן ואלסטין ושומר על החיוניות של פיברובלסטים, קרטינוציטים ואדיפוציטים.
4מה כרוך בטיפול?
הטיפול מורכב מ-5 זריקות לכל צד הממוקמות באזורים מרכזיים בעצמות הלחיים ובאזורי מתחתיו לפיזור מירבי ואופטימלי של המוצר. זה מוביל להידרו-ליפט עדין של השליש האמצעי והתחתון של הפנים. הטיפול בפועל אורך לא יותר מ-30 דקות והמטופלים יכולים לחזור לפעילותם הרגילה מיד.
5מתי ניתן לראות תוצאות וכמה זמן זה יישאר?
השיפור נראה בדרך כלל לאחר 4 הימים הראשונים אך נדרשים 4 שבועות עד שהמוצר מתפזר כראוי ועוד 4 שבועות לאחר הפגישה השנייה כדי להגיע לשיפור אופטימלי לחלוטין.


מוזמנים להגיע לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות, עם רופא מוסמך


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.