פיסול אף


 

כמאפיין מוקד הפנים, האף ממלא תפקיד חיוני בפרופורציות הפנים וביופי הנתפס. ניתוח אף ניתוחי יכול לגרום לנפיחות משמעותית למשך מספר חודשים ולתופעות לוואי אפשריות כגון צלקות וסחוס אף משוחרר.

עם זאת, באף עקום, בולט או נשרי, אף אשר זקוק להגדרה ופיסול, ניתן לטפל בפשטות ובמהירות ללא ניתוח יקר. שיפור הצורה או המראה של האף או סימטריית הפנים מושגת באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית ללא ניתוח, המכונה לעתים קרובות 'ניתוח אף של 15 דקות'. אם ברצונך לברר פרטים נוספים על הליך פיסול אף ללא ניתוח שלנו, כמו גם על טיפולים אחרים שאנו מציעים, אנא אל תהסס/י ליצור קשר עם הצוות הידידותי והמקצועי שלנו בשירות לקוחות.שאלות ותשובות

1מהו פיסול אף ללא ניתוח?
עיצוב אף מחדש, המכונה פיסול האף ללא ניתוח, הוא תחום מומחה עבור רבים מהרופאים שלנו. זוהי אלטרנטיבה בטוחה ולא פולשנית המביאה לתוצאות מיידיות וללא צורך בסבל במשך חודשים. אנו משתמשים רק בחומרי מילוי חומצה היאלורונית איכותיים לאף הבטוחים והיעילים ביותר שאושרו על ידי ה-FDA, אלו הם ג'ל חומצה היאלורונית שקופים אשר מחקים מקרוב את החומצה ההיאלורונית הטבעית בעור שלנו. כמויות קטנות של מילוי מוזרקות ממש מתחת לפני השטח של עור האף במיקומים מדויקים כדי לשנות את צורת האף או ליישר את האף. ניתן אפילו להחדיר מילוי בקצה האף למראה הפוך.
2לשם מה ניתן לבצע פיסול אף ללא ניתוח?
פיסול אף ללא ניתוח באמצעות הזרקת חומר מילוי של חומצה היאלורונית יכול לטפל במספר חששות שגויים של האף באופן הבא: יישר אף מעט עקום יישר אף נשרי מילוי קצה האף תיקון גבשושית באף תיקון אף אסימטרי לבנות אף קטן ו/או לתת יותר גובה ופיסול החלקה של בליטה קלה עד בינונית של גשר האף חידוד האף לאחר ניתוח אף ניתוחי
3תוך כמה זמן אבחין בתוצאות?
ניתן לזהות הבדל מיידי לצורת האף שלך לאחר ההזרקה.
4כמה זמן מחזיק פיסול אף?
חומרי מילוי עוריים אינם קבועים ויתפרקו עם הזמן (כ-9-12 חודשים), כך שייתכן שיידרש טיפול נוסף בעתיד כדי לשמור על המראה הרצוי. אנו תמיד ממליצים על גישה עדינה ליצירת אף מעוצב במראה טבעי. רצוי להגיע לכמה טיפולים, שיותאמו בכל ביקור כך שצורת האף הרצויה תושג בצורה רכה ועדינה. הרופא שלנו ייתן לך את כל העצות שאתה צריך.
5האם ישנו זמן השבתה?
טיפול לעיצוב האף אורך בדרך כלל כ-30 דקות. יש מעט זמן השבתה וניתן לחזור לפעילות רגילה מיד אחרי.
6האם יש צורך בבדיקת אלרגיה?
אין צורך בבדיקת אלרגיה מכיוון שחומרי המילוי מכילים חומצה היאלורונית שממילא מופיעה באופן טבעי בעור שלך ומשמשת בטיפולים רפואיים אחרים. אם יש מעט נפיחות קלה, אתה יכול בקלות להסוות אותו עם איפור, אם כי יש להימנע מלעשות זאת או לגעת באזור המטופל במשך שש שעות כדי למנוע זיהום.
7אני מעוניין/ת לבצע פיסול אף ללא ניתוח, אבל האם הזריקות יכאבו?
אנשים רבים מוצאים את ההליך שלהם ב-Bio Care נוח יותר מהצפוי, ורוב חומרי המילוי לעור מכילים חומר הרדמה מקומית. הרופאים שלנו מיומנים ומדויקים ביותר; את/ה צריך/ה רק תרגיש/י עקיצה קלה על העור שלך במהלך הליך ההזרקה.
8היכן אוכל לבצע פיסול אף ללא ניתוח?
טיפול פיסול האף שלנו מתבצע במרפאת Bio Care, המרפאה יושבת בבית הרופאים, רמת החייל, תל אביב ברחוב הברזל 11


מוזמנים להגיע לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות, עם רופא מוסמך


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.