עיצוב סנטר


 

הסנטר הוא איזור מובהק של הזדקנות, במיוחד אצל נשים בגיל העמידה ומעלה. אובדן שומן תומך, בשילוב עם אובדן עצם, משפיע על הפנים התחתונות וגורמת למראה סנטר מכווץ.

הגדלת סנטר נותנת פרופורציה לפנים ומגדירה את הלסת כך שתווי הפנים יהיו בהרמוניה. זה יכול להיעשות באמצעות ניתוח, אבל זה כרוך בזמן השבתה עם חבורות ונפיחות עד שישה שבועות לאחר הטיפול. במקום זאת, ישנו טיפול הגדלת סנטר לא פולשני, לא ניתוחי, מהיר, בטוח ויעיל למראה אסתטי טבעי ומאוזן.שאלות ותשובות

1מהו טיפול עיצוב סנטר?
עבור סנטר חסר צורה, גדול או נסוג, סנטר מחודד או סנטר כפול, אנו מציעים חומרי מילוי עור אפשרויות טיפול להגדלת הסנטר. אנו משתמשים רק בחומרי מילוי העור הבטוחים והיעילים ביותר באישור ה-FDA, המתכלים באופן טבעי ב- Teoxane - Teosyal, Juvederm ו-Stylage. אלו הם ג'ל חומצה היאלורונית צלולים ואיכותיים אשר מחקים מקרוב את החומצה ההיאלורונית הטבעית בעור שלנו. הם מוזרקים ממש מתחת לפני השטח של העור למראה מורם ומתאר שיכול להחליק קווים וקמטים ולשפר את פרופורציות הפנים. חומצה היאלורונית מעניקה נפח, מרככת ומעניקה לחות לעור. זה גם מסייע להיווצרות הקולגן והאלסטין מתחת לעור, מה שמעניק לעור מראה רענן ומחודש יותר.
2לשם מה ניתן להשתמש בטיפול עיצוב סנטר?
ניתן להשתמש בחומרי מילוי עוריים בצורה היעילה והטבעית ביותר כדי להחזיר אזורים של נפח שאבדו בפנים המופיעים עם הגיל. מיקום אסטרטגי ומיומן של חומר המילוי יכול להרים ולתמוך בפנים באופן טבעי ללא צורך בהליך כירורגי. ניתן לעצב את הסנטרים ולתת להם הגדרה נוספת. אנו עשויים להמליץ על שילוב של טיפולים להפחתת שומן הסנטר וכן להידוק האזור לאורך הלסת ומתחת לסנטר כגון טיפול רדיאס, הרופא שלך ייתן לך את כל המידע הנחוץ.
3תוך כמה זמן אבחין בתוצאות?
ההבדל ניכר מיד.
4כמה זמן מחזיק טיפול עיצוב סנטר?
טיפול עיצוב הסנטר יכול להיות בעל השפעות ממושכות למשך 9-12 חודשים. אנו נסביר הכל בפירוט ונגרום לך להרגיש נינוח ורגוע/ה ביום הטיפול שלך, בידיעה שאת/ה בידיים בטוחות, מומחיות ומוסמכות רפואיות.
5אני מעוניין/ת בטיפול עיצוב סנטר אבל האם ההזרקות יכאבו?
אנשים רבים מוצאים את ההליך שלהם ב-Bio Care נוח יותר מהצפוי. הרופאים שלנו מיומנים ומדויקים ביותר; ישנו כאב אך הוא מינימלי, הרופאים דואגים לכך.


מוזמנים להגיע לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות, עם רופא מוסמך


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.